O nás

Welovedogs

Prečo nakupovať u nás?

Pavel Staněk - ZAKLADATEL WELOVEDOGS

Čo je naším cieľom?

Naša všeobecná zásada
Rozhodujúca je pre nás kvalita. Naša oddanosť kvalite sa nevzťahuje len na naše výrobky. Chceme prinášať radosť ľuďom a zvieratám a viditeľne vyjadriť ich hlboké puto. Naše chápanie kvality tiež určuje spôsob našej medziľudskej komunikácie, ktorá je formovaná spoľahlivosťou, vernosťou, partnerstvom a zodpovednosťou. Na nás na všetkých, ktorí pracujeme pre Hunter, sa môžete spoľahnúť rovnako tak, ako na naše výrobky. Vždy a za všetkých okolností.
Ideme do uplného detailu
Zákazník u nás nenájde nič, čo by sme do detailu predtým nepreskúmali. Detaily nám totiž zaisťujú, že produkty spĺňajú naše prísne normy a vidíme tak, že nad nimi niekto premýšľal. Potom vieme, že je tovar dostatočne kvalitný a bezpečný, aby ho mohli psíkovia začať používať. Detaily sa však týkajú aj štýlu. Chápeme, že ľudia chcú byť so svojimi psíkmi zladení, preto si u nás môžu vybrať doplnky v množstve prevedení a farbách.
Pre ľudí, ktorí milujú zvieratka ako my
Sme malá, takmer rodinná firma a zdieľame rovnaké hodnoty ako naši zákazníci. Obklopujeme sa psíkmi aj v osobnom živote a dokážeme tak porozumieť ich problémom a radostiam. Vždy sa so zákazníkmi radi porozprávame a sme im nablízku, keď majú akýkoľvek dotaz. Nechceme obsluhovať masy, radšej sa sústredíme na ľudí, ktorí súznia s našimi myšlienkami a môžeme tak s nimi nadväzovať osobnejší vzťah.
Každý pes je jedinečný
Žiadne „pre malé i veľké psy“ ani „určené pre teriérov“. U nás je to vždy iba Max, Alík, Bella a Cindy. Každý psík má jednoducho svoje vlastné potreby a chute, a preto každému ponúkneme to, čo sadne priamo a len jemu.
Každému pánovi sme k dispozícii a radi ho vyspovedáme, aby sme jeho psíkovi našli to ideálne krmivo a doplnky.